КОНТАКТИ
Тел.:
+38 (067) 401-44-85
+38 (099) 121-88-58
 
Інші професійні послуги
  • Перевірка дотримання податкового законодавства та консультації з питань оподаткування з метою визначення та усунення податкових ризиків. Перевіряючи податковий облік ми самостійно формуємо валові доходи, валові витрати, податкові зобов`язання та податковий кредит з ПДВ, звіряємо наші розрахунки з деклараціями підприємства, виявляємо причини виникнення розбіжностей та надаємо пропозиції та рекомендації щодо їх усунення. Наші пропозиції та рекомендації ґрунтуються на практичному досвіді, знаннях та умінні прогнозувати позицію податкових та судових органів, і не суперечать законодавству України.
  • Розробка та впровадження управлінського обліку, визначення оптимальної структури витрат, розробка форм управлінської звітності з метою забезпечення  найвищого управлінського персоналу достовірною інформацією, на підставі якої приймаються управлінські рішення.
  •  Консультації з питань внутрішнього аудиту, у тому числі методологічна допомога   в організації роботи служби внутрішнього аудиту.
  •  Проведення семінарів та тренінгів серед працівників компанії з питань ведення податкового та бухгалтерського обліку відповідно до податкового кодексу та стандартів бухгалтерського обліку  та складання фінансової звітності згідно діючих стандартів фінансової звітності ( МСФЗ).
  • Консультаційне обслуговування, а саме оперативна, кваліфікована допомога при виникненні питань з фінансового, управлінського та податкового обліків, яка надається саме в той момент, коли в цьому виникає необхідність. Для цього необхідно лише направити запитання  по електронній почті. Ви економити час, який необхідний для  пошуку  нормативних документів та не втрачаєте час на  пошук рішень, які вже перевірені на практиці багатьох підприємств.
  • Складання фінансової та податкової звітності на підставі документів підприємства ми надамо допомогу зі складання звітності керуючись останніми вимогами податкового кодексу України, діючими національними або міжнародними стандартами бухгалтерського обліку.
  •  Комплексне обслуговування включає аудит фінансової звітності, перевірку податкового обліку, тестування ефективності внутрішнього контролю, перевірку управлінського обліку, консультаційне обслуговування. Ми протягом року супроводжуємо ведення податкового обліку (можлива щоквартальна перевірка декларацій), письмово консультуємо з питань бухгалтерського, податкового та управлінського обліків, та підтверджуємо річну фінансову звітність.
  • Здійснення моніторингу системи контролю якості аудиторських послуг, а саме виконання процедур розгляду та оцінки системи контролю якості.

 

Написати нам
ПIБ:
Ваш email:
Текст повідомлення: